IMPREZY Z EXTRA PAINTBALL

Paintball dla wielu osób to sposób na życie, ta pasja nigdy się nie nudzi, a każdy wypad albo umówiona bitwa nigdy nie jest taka sama! Podobne odczucia mają osoby korzystające z tej rozrywki zdecydowanie rzadziej! Nie ma bowiem znaczenia czy jesteś zaawansowanym graczem, czy dopiero się uczysz… atmosfera na paintballu jest zawsze niesamowita! Ciekawą obserwacją jest możliwość zaobserwowania metamorfozy osób często uważanych za spokojne i łagodne – na paintballu pokazują instynkt drapieżnika! Wiele radości przynoszą też odpowiednio prowadzone bitwy i gry.  Możliwość rywalizacji z kolegami i koleżankami umacnia więzi między graczami, a klimat wojskowy pozwala odkryć w naszych zachowaniach często coś nowego.

Właśnie dlatego paintball to idealna rozrywka integrująca duże rzesze ludzi. Wieczór kawalerski, panieński, impreza firmowa czy wypad z innymi rodzicami dzieciaków z jednej klasy to coś niepowtarzalnego, o czym rozmawiać będziecie godzinami! Niesamowity dynamiczny klimat pozwala zapomnieć o troskach dnia codziennego i nabrać dystansu do problemów osobistych. Zadbaj o świetną atmosferę na swojej imprezie, zaplanuj z nami bitwę, poczęstunek i dodatkowe atrakcje, wszystko w ramach Twojej imprezy!

Impreza firmowa z prawdziwego zdarzenia? W tym się specjalizujemy! Dostarczymy wszystko czego potrzebujesz! Kompletne wyposażenie do gry w Paintball, intrygujące scenariusze i imponujące bitwy, zabawy i konkursy, oprawa gastronomiczna, profesjonalne warunki bezpieczeństwa, to gwarancja udanej zabawy, gdzie wracać będzie chciał każdy!