Kochamy Paintball!

Paintball zaistniał w naszym życiu niespodziewanie. Przerodził się z dobrej zabawy i hobby w fantastyczny stały element życia, wokół którego wszystko się kręci! Ten dreszcz emocji i nieprzewidywalność ludzkich zachowań jest jak gra multiplayer online na sterydach, w prawdziwych warunkach, z prawdziwymi przeciwnikami i sprzymierzeńcami. Nigdy się nie nudzi! Codziennie można grać inny scenariusz, z innymi przeciwnikami, w innych warunkach oświetleniowych… Tylko czy dacie radę? – My damy! zapraszam Was codziennie, bez ograniczeń!

Dlaczego gramy?

Gra w paintball jest dla wielu osób wręcz terapeutycznym doznaniem, wymaga całkowitego skupienia, izolacji myślenia od codzienności, cierpliwości w działaniu i strategicznego myślenia na każdym kroku. To nie łatwe zadanie, ale gdy opanuje się podstawy, nabierze się śmiałości, gra przychodzi całkiem fajnie a zadowolenie rośnie. Apetyty rośnie w miarę grania! Zobaczycie sami, frajda rośnie z rozgrywki na rozgrywkę, adrenalina nigdy nie spada!

Wspieramy społeczność lokalną

Współtworzenie akcji społecznych
Współtworzenie akcji społecznych
Wspólnie z Radiem Gra promujemy zdrowy tryb życia oraz zdobywanie umiejętności udzielania pierwszej pomocy. A Ty umiesz wykonać podstawową resuscytację?
Wspieramy młodych zawodników
Wspieramy młodych zawodników
W naszych staraniach o profesjonalną obsługę każdego Klienta, nie zapominamy o zdolnych zawodnikach którzy biorą udział w zawodach i są prawdziwymi fanami paintball’a.
Niskie koszty gry najmłodszych
Niskie koszty gry najmłodszych
Obniżyliśmy koszty gry najmłodszych do minimum, tak aby każdy mógł zafundować swojemu dziecku prawdziwą zabawę i to nie tylko raz do roku!