Niniejsza treść Regulaminu Extra Newsletter’a opublikowana zostaje na podstawie art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422), przez Extra Paintball Toruń, reprezentowany przez Magiczna Tęcza z siedzibą w Papowie Toruńskim zwany dalej Extra Paintball.

1. Dostęp do usługi Extra Newsletter’s jest darmowy oraz świadczony na zasadach i warunkach określonych w poniższym Regulaminie. Prosimy o dokładne zapoznanie się przed akceptacją.

2. Redakcja Extra Paintball stworzyła Extra Newsletter dla sowich Szanownych Klientów, dlatego nigdy nie udostępnia i nie będzie udostępniał powierzonych adresów email osobom trzecim i podmiotom zewnętrznym. Extra Newsletter polega na informowaniu zapisanych użytkowników o ofertach specjalnych, wydarzeniach i konkursach w okresowo przesyłanych informacjach w formie wiadomości email.

3. Dostęp do newslettera jest prosty i wymaga jedynie komputera lub urządzenia przenośnego z łączem internetowym wraz z przeglądarką internetową oraz skonfigurowanym kontem email.

4. Zapisanie się do subskrypcji Extra Newsletter’a nie wymaga specjalnych umiejętności, wystarczy wypełnić formularz dostępny w serwisie internetowym paintball.torun.pl. Potwierdzenie subskrypcji Extra Newsletter’a jest również wyrażeniem zgody na otrzymywanie bezpłatnych powiadomień i wiadomości od Extra Paintball.

5. Korzystanie z Extra Newsletter’a jest proste, darmowe i dobrowolne, w każdej chwili anulować można otrzymywanie powiadomień i kolejnych wiadomości, klikając przycisk „nie umiem strzelać, rezygnuję z Newsletter’a” znajdujący się w stopce każdej otrzymanej wiadomości. Anulowanie następuje natychmiast o czym zostaną Państwo poinformowani odpowiednim komunikatem na ekranie urządzenia.

6. Extra Paintball zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w dowolnym momencie, bez podania przyczyny. Aktualny Regulamin znajduje się na stronie:  http://paintball.torun.pl/regulamin-extranewsletter

7. W przypadku gdy użytkownik korzysta nieprawidłowo z Extra Newsletter’a, lub nie stosuje się do niniejszego Regulaminu, lub przepisów prawa polskiego oraz europejskiego, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia użytkownika.

8. Subskrypcja Extra Newsletter’a jest dobrowolna, równocześnie stanowi wyrażenie zgody na otrzymywanie za pośrednictwem email informacji handlowych oraz treści reklamowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. 2013 poz. 1422) wysyłanych przez Extra Paintball.